Cevdetpaşa caddesi No:12/1B Fındıkzade İstanbul Tel:+90212 951 09 87

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular.

Ürünlerin Garantisi Var mıdır?

Bulgus.com adresinden satın aldığınız her üründe 1 yıl ürün garantisi, 14 gün koşulsuz şartsız iade garantiniz vardır. Garanti hakkınızı kullanmak için uzun prosedürlerle uğraşmanıza gerek kalmadan bize 02129510987 nolu telefondan ulaşarak iade veya değişiklik işleminizi başlatabilirsiniz. En geç 1 hafta içerisinde değişme işleminiz yapılmış veya paranız hesabınıza yatırılmış olacaktır.

Satın aldığım ürünlerin ödemesini nasıl yapabilirim?

Bulgus.com adresinden satın alacağınız ürünlerin ödemesini ister internet sitemiz üzerinden güvenli altyapıyla kredi kartına taksitle, ister banka hesabına havale yoluyla ya da kapıda nakit veya kredi kartı ile kargo görevlisine yapabilirsiniz.

Bulgus.com adresinde her ürünü bulabilir miyim?

Bulgus.com adresinde sadece çatı şirketimiz Naturel Group bünyesinde yer alan kendi tescilli markalı ürünlerimiz veya distribütörlüğünü yaptığımız ürünler satılmaktadır. Menşei ve kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürüne sitemizde yer vermemekteyiz. Bu sayede sattığımız her ürüne garanti verebilmekteyiz.

İnternetten alışverişi güvenli bulmuyorum ne yapabilirim?

Bulgus.com adresinde yer alan her ürünü isterseniz İstanbul Fatih’te bulunan satış ofisimize gelerek de alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışında bulunan ve gelip alma imkanı olmayan müşterilerimiz için talep gelmesi halinde şeffaf ambalajlama yaparak ürünü görerek almalarını sağlıyoruz.

Sadece bu ürünleri mi satıyorsunuz?

Bulgus.com Naturel Group bünyesinde oluşturulan çok yeni bir projedir. Proje ilerledikçe yeni ürünlerimiz eklenerek yelpaze genişleyecektir.

Bulgus.com güvenilir mi?

Bulgus.com, T.C.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın denetim ve gözetim projesi olan ETBİS sistemine kayıtlıdır.

Bize Ulaşın

Müşteri temsilcilerimiz maillerinize en kısa sürede cevap verecektir. İlginiz için teşekkür ederiz…

KURUMSAL

Bulgu Elektronik Ticaret Ltd. Şti. // Cevdetpaşa caddesi No:12/1B Fındıkzade – İstanbul

Tel: +90212 951 09 87 pbx.