Evde Tüy Sorununa Son!

Evimizde bir hayatı paylaştığımız küçük dostlarımız bizim vazgeçilmezlerimizdir. Birer dost, arkadaş hatta can yoldaşımız olmuşlardır. Evde hayvan beslemek bütün güzelliklerinin yanısıra bir takım zorlukları da beraberinde getirmektedir. Bunların başında “tüy sorunu” gelmektedir. Küçük dostlarımız geçtikleri yerlerde izlerini bırakmaktadırlar. Özellikle koltuklar, kıyafetler ve halılar tüy sorunundan payını fazlasıyla almaktadırlar. Bu tüylerin temizliği çok zor olmaktadır. Yapışkanlı rulolar gibi birçok aletler bu soruna yeterince çözüm olamamıştır. İşte bu sorunun çözümü artık çok kolay.

BULGU’S Fur Collector sayesinde birkaç basit hamleyle tüylerden kurtulmak mümkün ve en güzel yanı Fur Collector’un Self Clean özelliği sayesinde kendi kendini temizlemesidir. Detaylara www.bulgus.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüysüz ve mutlu günler dileriz. 🙂

 1. Selim diyor ki:

  Sadece tüy için mi etkili bu ürün? Tozlar için gırgır gibi kullanamaz miyiz yada geliştirilemez mi ?

 2. sevgi diyor ki:

  Merhabalar ,
  Bir amerikan stafford sahibiyim evde bakıyorum oldukça da tüy döküyor tabi . Malesef alerjik astımım da var 🙁 Tüyleri toplama eldiveninden almıştım ancak tüylerinin kısa olmasının etkisi midir bilmiyorum etkili olmadı . Yani şöyle söyliyim eldivenden hiç kıl temizlemedim 🙁
  ”toz, tüy ve her türlü küçük zerreleri rahatlıkla toplar” denilmiş bir cevabınızda ama özellikle sormak isterim pitbull gibi kısa tüyleri olan hayvanlar için de rahatlıkla temizleme yapıyor mu ?
  Şimdiden Teşekkürler …

  • Bulgus diyor ki:

   Merhaba
   Sadece kısa tüyleri değil, tozları dahi toplar.
   Ürünlerimiz 14 gün iade garantilidir, memnun olmadığınız takdirde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Yorumlar kapalıdır.